Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GWS 2200-180 H Taşlama Makinesi 06018C0100
| Kategori | : | Taşlama & Polisaj Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06018C0100 |
| Birim fiyatı | : | ₺5.256,02 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺5.098,34 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GWS 2200-180 H Taşlama Makinesi 06018C0100
GWS 2200-180 H; güçlü 2200 W motoru ve 180 mm disk çapı ile profesyonel kesme, taşlama ve zımparalama uygulamalarında yüksek performans sunar. Dayanıklı yapısı ile yoğun kullanıma uygundur.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GWS 2200-180 H |
| Güç | 2200 W |
| Disk Çapı | 180 mm |
| Rölanti Devir Sayısı | 8500 dev/dk |
| Taşlama Mili Dişi | M14 |
| Ağırlık | ≈ 5.2 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ