Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GWS 17-125 S Devir Ayarlı Taşlama 1700 W 06017D0300
| Kategori | : | Taşlama & Polisaj Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06017D0300 |
| Birim fiyatı | : | ₺8.657,88 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺8.398,14 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GWS 17-125 S 1700W 125 mm Avuç Taşlama Makinesi 06017D0300
GWS 17-125 S; 1700W güçlü motoru ve devir ayar özelliği ile metal kesme, taşlama ve yüzey işlemlerinde maksimum performans ve hassas kontrol sunar. Profesyonel kullanım için geliştirilmiş üst segment bir taşlama makinesidir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GWS 17-125 S |
| Güç | 1700W |
| Disk Çapı | 125 mm |
| Boşta Devir | 2.800 – 11.500 dev/dk |
| Mil Dişi | M14 |
| Ağırlık | ≈ 2.2 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ