Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GWS 1400 1400 W Avuç Taşlama 0601824806
| Kategori | : | Taşlama & Polisaj Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 0601824806 |
| Birim fiyatı | : | ₺5.659,50 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺5.489,72 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GWS 1400 1400W 125 mm Avuç Taşlama Makinesi
GWS 1400; 1400W güçlü motoru ile metal kesme, taşlama ve yüzey işlemlerinde yüksek performans sunar. Profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış güçlü ve dayanıklı bir avuç taşlamadır.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GWS 1400 |
| Güç | 1400W |
| Disk Çapı | 125 mm |
| Boşta Devir | 11.000 dev/dk |
| Mil Dişi | M14 |
| Ağırlık | ≈ 2.2 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ