Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Dewalt
Dewalt DW733 1800W 317 mm Yatay Kalınlık Makinesi
| Kategori | : | Planya Makinaları |
| Marka | : | Dewalt |
| Stok kodu | : | DW733-QS |
| Birim fiyatı | : | ₺30.297,19 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺29.388,27 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Dewalt DW733 1800W 317 mm Yatay Kalınlık Makinesi
DW733; güçlü 1800 W motoru ve 317 mm geniş işleme kapasitesi ile ahşap yüzeylerde hassas kalınlık alma işlemleri için geliştirilmiş profesyonel bir makinedir. | ![]() |
Öne Çıkan Özellikler ✔ 1800 W güçlü motor ile yüksek performans ✔ 317 mm geniş işleme kapasitesi ✔ Hassas kalınlık ayarı ile pürüzsüz yüzeyler ✔ Sağlam gövde ile uzun ömürlü kullanım | ![]() |
Teknik Bilgiler
| Ürün Ağırlığı | 33 |
|---|---|
| Güç | 1800 W |
| Yüksüz Hızı | 10000 dev/dk |
| Maksimum Kapasite | 64-317 mm |
| Maksimum Kesme | Ahşap 3 |
| Maksimum Planya Derinliği | 2 mm |
| Maksimum Kalınlık Kapasitesi | 152 mm Yükseklik |
| Besleme Oranı | 8 m/dk |
| 6 | 1 |
| 2 mm | 1 |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ