Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GHO 26-82 D Planya 06015A4301
| Kategori | : | Planya Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06015A4301 |
| Birim fiyatı | : | ₺7.730,80 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺7.498,88 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GHO 26-82 D Planya Makinesi 06015A4301
GHO 26-82 D; güçlü 710 W motoru ve kompakt tasarımı ile hassas ahşap yüzey düzeltme işlemlerinde yüksek performans sunan profesyonel planya makinesidir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GHO 26-82 D |
| Güç | 710 W |
| Planya Genişliği | 82 mm |
| Talaş Kaldırma | 0 – 2,6 mm |
| Oluk Derinliği | 0 – 9 mm |
| Devir Sayısı | 18.000 dev/dk |
| Ağırlık | ≈ 2.8 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ