Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GBH 18V-28 D Akülü SDS Plus Kırıcı-Delici (Solo-Aküsüz) 0611919003
| Kategori | : | Kırıcı Deliciler & Hiltiler |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 0611919003 |
| Birim fiyatı | : | ₺19.619,60 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺19.031,01 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GBH 18V-28 D Akülü SDS Plus Kırıcı Delici (Solo-Aküsüz) 0611919003
GBH 18V-28 D; 3.4 Joule darbe gücü ve kömürsüz motor teknolojisi ile beton, taş ve zorlu yüzeylerde kablosuz profesyonel delme ve kırma performansı sunar. Bosch 18V akü sistemi ile uyumludur.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GBH 18V-28 D |
| Voltaj | 18V |
| Darbe Gücü | 3.4 J |
| Darbe Sayısı | 0 – 4.250 darbe/dk |
| Boşta Devir | 0 – 950 dev/dk |
| Maks. Delme Beton | 28 mm |
| Uç Tipi | SDS Plus |
| Ağırlık | ≈ 3 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ