Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GSA 1300 PCE Panter Testere 060164E200
| Kategori | : | Kampanyalar |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 060164E200 |
| Birim fiyatı | : | ₺9.578,80 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺9.291,44 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GSA 1300 PCE Panter Testere 060164E200
GSA 1300 PCE; güçlü 1300 W motoru ve titreşim azaltma teknolojisi ile uzun süreli kullanımda konfor sağlayan profesyonel panter testeredir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GSA 1300 PCE |
| Güç | 1300 W |
| Strok Sayısı | 0 – 2.900 strok/dk |
| Strok Uzunluğu | 28 mm |
| Ağırlık | ≈ 4.1 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ