Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GKF 550 Çok Amaçlı Freze 06016A0020
| Kategori | : | Freze Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06016A0020 |
| Birim fiyatı | : | ₺4.774,00 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺4.630,78 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GKF 550 Çok Amaçlı Freze Makinesi 06016A0020
GKF 550; kompakt yapısı ve 550 W güçlü motoru ile hassas kenar düzeltme ve frezeleme işlemlerinde yüksek performans sunan profesyonel freze makinesidir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GKF 550 |
| Güç | 550 W |
| Boşta Devir | 33.000 dev/dk |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Ağırlık | ≈ 1.4 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ