Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GST 150 BCE Dekupaj Testere 0601513000
| Kategori | : | Dekupaj Testere Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 0601513000 |
| Birim fiyatı | : | ₺10.287,20 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺9.978,58 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GST 150 BCE Dekupaj Testere 0601513000
GST 150 BCE; güçlü 780 W motoru ve sağlam yapısı ile kalın ve sert malzemelerde yüksek performans sunan profesyonel dekupaj testeredir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GST 150 BCE |
| Güç | 780 W |
| Strok Hızı | 500 – 3.100 strok/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 150 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Ağırlık | ≈ 2.7 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ