Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GST 750 520W Dekupaj Testere 06015B4121
| Kategori | : | Dekupaj Testere Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06015B4121 |
| Birim fiyatı | : | ₺4.787,86 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺4.644,22 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GST 750 Dekupaj Testere 520W 06015B4121
GST 750; güçlü 520 W motoru ve 4 kademeli pandül hareketi ile hızlı ve hassas kesim performansı sunar. Profesyonel ve yoğun kullanım için ideal elektrikli dekupaj testeredir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GST 750 |
| Güç | 520 W |
| Strok Uzunluğu | 20 mm |
| Eğim Açısı | -45° / +45° |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 75 mm |
| Ağırlık | ≈ 2.3 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ