Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GKS 185-Li Akülü Daire Testere (Solo -Aküsüz) 06016C1221
| Kategori | : | Daire Testereler |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06016C1221 |
| Birim fiyatı | : | ₺12.360,04 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺11.989,24 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GKS 185-LI Akülü Daire Testere (Solo - Aküsüz) 06016C1221
GKS 185-LI; 18V kömürsüz motor teknolojisi ve güçlü kesim kapasitesi ile ahşap ve yapı malzemelerinde kablosuz, hızlı ve profesyonel kesim performansı sunar.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GKS 185-LI |
| Voltaj | 18V |
| Boşta Devir | 5.000 dev/dk |
| Bıçak Çapı | 165 mm |
| Kesme Derinliği (90°) | 57 mm |
| Kesme Derinliği (45°) | 41 mm |
| Ağırlık | ≈ 2.8 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ