Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Einhell
Einhell GE-CG 18/100 Li Solo Akülü Çit Budama 18V - 3410313
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Einhell |
| Stok kodu | : | 3410313 |
| Birim fiyatı | : | ₺2.865,17 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺2.779,21 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Einhell Expert GE-CG 18/100 Li - Solo, Akülü Çit Budama - 3410313
GE-CG 18/100 Li – Solo, Power-X-Change 18V platformunda çalışan kompakt ve ergonomik akülü çit ve çim budama makinesidir. 100 mm çim bıçağı ve 200 mm çit bıçağı ile hassas kesim sağlar. Aletsiz bıçak değişimi, güvenlik anahtarı ve yumuşak kavrama (Softgrip) ile konforlu kullanım sunar. Solo: Akü & şarj cihazı dahil değildir.
| Genel Özellikler | EINHELL |
| Kullanım Alanları | EINHELL |
| Avantajlar | EINHELL |
| Paket İçeriği | EINHELL |
| Ek Bilgiler | EINHELL |
| Teknik Özellikler | EINHELL |
| Marka | Einhell |
| Model | GE-CG 18/100 Li - Solo |
| Gerilim | 18V |
| Çim Bıçağı | 100 mm |
| Çit Bıçağı | 200 mm |
| Çalışma Tipi | Akülü |
| Teslimat | Solo (Akü/Şarj yok) |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ