Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Stanley
DeWalt DT1945 40 Diş Daire Testere Bıçağı 190 mm
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Stanley |
| Stok kodu | : | DT1945 |
| Birim fiyatı | : | ₺1.067,22 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺1.035,20 (Havale/EFT %3 indirimli) |
DEWALT DT1945 40 Diş Daire Testere Bıçağı
DT1945, 190 mm çap ve 40 dişli karbür kesici yapısı ile ahşap ve kompozit malzemelerde hızlı ve temiz kesim sağlar. Dayanıklı diş yapısı sayesinde çivili ahşap kesimlerinde bile yüksek performans sunan profesyonel daire testere bıçağıdır.
| Genel Özellikler | DEWALT |
| Kullanım Alanları | DEWALT |
| Avantajlar | DEWALT |
| Teknik Özellikler – DT1945 | DEWALT |
| Marka | DeWalt |
| Model | DT1945 |
| Ürün Tipi | Daire Testere Bıçağı |
| Çap | 190 mm |
| Göbek Çapı | 30 mm |
| Diş Sayısı | 40 |
| Kesim Genişliği | 2.6 mm |
| Diş Tipi | ATB (Alternate Top Bevel) |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ