Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Dewalt
DEWALT DCLE34021D1 18V XR Yeşil Çizgi Lazer (1x2.0Ah Akülü Set)
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Dewalt |
| Stok kodu | : | DCLE34021D1 |
| Birim fiyatı | : | ₺16.385,60 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺15.894,03 (Havale/EFT %3 indirimli) |
DEWALT DCLE34021D1 18V XR Yeşil Çizgi Lazer (1x2.0Ah Akülü Set)
DCLE34021D1; yeşil lazer teknolojisi, 55 metre çalışma mesafesi (dedektör ile 100 m) ve ±3 mm hassasiyet ile profesyonel hizalama işlemleri için geliştirilmiş çapraz çizgi lazer modelidir. 18V XR akü ile uzun süreli kullanım sağlar. Peşin Fiyatına 4 Taksit İçin Tıklayınız
| Genel Özellikler | DEWALT |
| Kullanım Alanları | DEWALT |
| Avantajlar | DEWALT |
| Paket İçeriği | DEWALT |
| Teknik Özellikler | DEWALT |
| Model | DCLE34021D1 |
| Çalışma Mesafesi | 55 m (100 m dedektör ile) |
| Doğruluk | ±3 mm @ 10 m |
| Lazer Rengi | Yeşil |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Akü | 18V 2.0Ah Li-Ion |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ