Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Dewalt
DEWALT DCF900NT 18V XR 1/2'' Kömürsüz Somun Sıkma (Solo)
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Dewalt |
| Stok kodu | : | DCF900NT |
| Birim fiyatı | : | ₺18.452,28 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺17.898,71 (Havale/EFT %3 indirimli) |
DEWALT DCF900NT 18V XR 1/2'' Kömürsüz Somun Sıkma (Solo Gövde)
DCF900NT; 18V XR platformunda çalışan, 1396 Nm maksimum sıkma ve 1898 Nm gevşetme torku ile ağır hizmet uygulamaları için geliştirilmiş 1/2'' darbeli somun sıkma makinesidir. Solo gövdedir, akü ve şarj cihazı ayrıca satılır.
| Genel Özellikler | DEWALT |
| Kullanım Alanları | DEWALT |
| Avantajlar | DEWALT |
| Paket İçeriği | DEWALT |
| Teknik Özellikler | DEWALT |
| Model | DCF900NT |
| Gerilim | 18V |
| Maks. Tork | 1396 Nm |
| Breakaway Tork | 1898 Nm |
| Devir | 0 – 2300 rpm |
| Darbe Oranı | 0 – 2200 ipm |
| Ağırlık | ≈ 2.8 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ