Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Dewalt
DEWALT DCD996NT 18V XR Kömürsüz Darbeli Matkap (Solo Gövde)
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Dewalt |
| Stok kodu | : | DCD996NT |
| Birim fiyatı | : | ₺8.701,00 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺8.439,97 (Havale/EFT %3 indirimli) |
DEWALT DCD996NT 18V XR Kömürsüz Darbeli Matkap (Solo Gövde)
DCD996NT; 18V XR platformunda çalışan, 95 Nm yüksek tork gücü, 3 vitesli şanzıman ve 38250 darbe/dk kapasitesi ile ağır işler için geliştirilmiş kömürsüz darbeli matkap modelidir. Solo gövdedir, akü ve şarj cihazı ayrıca satılır.
| Genel Özellikler | DEWALT |
| Kullanım Alanları | DEWALT |
| Avantajlar | DEWALT |
| Paket İçeriği | DEWALT |
| Teknik Özellikler | DEWALT |
| Model | DCD996NT |
| Gerilim | 18V |
| Maks. Tork | 95 Nm |
| Boşta Devir | 0–450 / 1300 / 2000 dev/dk |
| Darbe Oranı | 38250 darbe/dk |
| Mandren | 13 mm metal |
| Ağırlık | ≈ 2.1 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ