Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GSB 12V-30 Akülü Darbeli Vidalama Solo 12V - 06019G9102
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06019G9102 |
| Birim fiyatı | : | ₺3.595,90 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺3.488,02 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GSB 12V-30, Akülü Darbeli Vidalama - 06019G9102
GSB 12V-30, kompakt yapısı ve kömürsüz (Brushless) motoru ile profesyonel kullanım için geliştirilmiş akülü darbeli delme/vidalama makinesidir. 30 Nm tork, 2 vitesli şanzıman ve darbeli delme modu sayesinde ahşap, metal ve duvar uygulamalarında yüksek performans sağlar. Solo: Akü & şarj cihazı dahil değildir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Marka | Bosch |
| Model | GSB 12V-30 |
| Gerilim | 12V |
| Maks. Tork | 30 Nm |
| Boşta Devir | 0-420 / 0-1600 dev/dk |
| Darbe Oranı | 0-24.000 darbe/dk |
| Mandren | 10 mm |
| Ağırlık | 0.82 kg |
| Çalışma Tipi | Akülü |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ