Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GRD 18V-127 HX Akülü Açılı Köşe Matkap Solo - 06019N5100
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06019N5100 |
| Birim fiyatı | : | ₺13.390,30 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺12.988,59 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GRD 18V-127 HX, Akülü Açılı Köşe Matkap - 06019N5100
GRD 18V-127 HX, dar alanlarda maksimum kontrol sağlamak için tasarlanmış akülü açılı köşe matkaptır. 18V kömürsüz motor, 100 Nm tork ve iki vitesli şanzıman ile hem güçlü hem hassas delme işlemleri sunar. KickBack Control teknolojisi ile güvenli kullanım sağlar. Solo: Akü & şarj cihazı dahil değildir. :contentReference[oaicite:0]{index=0} Peşin Fiyatına 4 Taksit İçin Tıklayın
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Marka | Bosch |
| Model | GRD 18V-127 HX |
| Gerilim | 18V |
| Tork | 70 / 100 Nm |
| Boşta Devir | 0–550 / 0–1800 dev/dk |
| Ahşap Delme | 127 mm |
| Metal Delme | 13 mm |
| Çalışma Tipi | Akülü |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ