Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GDS 18V-450 PC Akülü Somun Sıkma 450 Nm Solo - 06019K4101
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06019K4101 |
| Birim fiyatı | : | ₺12.978,35 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺12.589,00 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GDS 18V-450 PC, Akülü Darbeli Somun Sıkma - 06019K4101
GDS 18V-450 PC, 18V Bosch Professional platformunda çalışan güçlü ve kompakt akülü darbeli somun sıkma makinesidir. 450 Nm sıkma ve 800 Nm sökme torku ile zorlu bağlantılarda yüksek performans sunar. 3 kademeli güç ayarı ve 1/2" kare uç girişi ile hassas ve kontrollü kullanım sağlar. Solo: Akü & şarj cihazı dahil değildir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Marka | Bosch |
| Model | GDS 18V-450 PC |
| Gerilim | 18V |
| Maks. Tork | 450 Nm |
| Sökme Torku | 800 Nm |
| Uç Girişi | 1/2" kare |
| Çalışma Tipi | Akülü |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ