Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GDS 18V-1000 Aküsüz Darbeli Somun Sıkma Makinesi - 06019J8300
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06019J8300 |
| Birim fiyatı | : | ₺13.344,10 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺12.943,78 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GDS 18V-1000, Akülü Darbeli Somun Sıkma - 06019J8300
GDS 18V-1000, güçlü kömürsüz motoru ve 1000 Nm sıkma / 1600 Nm sökme torku ile ağır hizmet uygulamaları için geliştirilmiş akülü darbeli somun sıkma makinesidir. 3 kademeli güç ayarı ve 1/2" kare uç girişi sayesinde kontrollü ve güçlü çalışma sunar. Solo: Akü & şarj cihazı dahil değildir. Peşin Fiyatına 4 Taksit İçin Tıklayın
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Marka | Bosch |
| Model | GDS 18V-1000 |
| Gerilim | 18V |
| Maks. Tork | 1000 Nm |
| Sökme Torku | 1600 Nm |
| Boşta Devir | 0–1750 dev/dk |
| Uç Girişi | 1/2" kare |
| Çalışma Tipi | Akülü |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ