Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GBH 2-26 DRE Kırıcı Delici 800W 2.7J - 0611253703
| Kategori | : | Ana Sayfa |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 0611253703 |
| Birim fiyatı | : | ₺7.205,66 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺6.989,49 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GBH 2-26 DRE, Kırıcı Delici - 0611253703
GBH 2-26 DRE, güçlü 800W motoru ve 2.7 J darbe enerjisi ile profesyonel kullanım için tasarlanmış kablolu kırıcı delicidir. SDS Plus uç sistemi sayesinde hızlı uç değişimi sağlar ve beton, tuğla, metal ve ahşap uygulamalarında yüksek performans sunar. :contentReference[oaicite:1]{index=1} Peşin Fiyatına 4 Taksit İçin Tıklayın
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Güç | 800W |
| Darbe Gücü | 2.7 J |
| Devir | 0–900 dev/dk |
| Darbe Sayısı | 0–4000 darbe/dk |
| Beton Delme | 4–26 mm |
| Ağırlık | 2.8 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ