Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GDR 18V-215 Akülü Darbeli Vidalama Solo 18V - 06019N2020
| Kategori | : | Akülü Vidalama Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06019N2020 |
| Birim fiyatı | : | ₺7.515,20 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺7.289,74 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GDR 18V-215, Akülü Darbeli Vidalama - 06019N2020
GDR 18V-215, 215 Nm maksimum tork gücü ve kompakt yapısı ile profesyonel kullanım için tasarlanmış akülü darbeli vidalama makinesidir. 3300 dev/dk hızı ve yüksek darbe gücü sayesinde uzun vidalarda ve sert yüzeylerde hızlı ve etkili performans sunar. Otomatik vidalama modları ile hassas sonuç elde edilir. Solo: Akü & şarj cihazı dahil değildir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Marka | Bosch |
| Model | GDR 18V-215 |
| Gerilim | 18V |
| Maks. Tork | 215 Nm |
| Boşta Devir | 0–2100 / 0–3300 dev/dk |
| Darbe Oranı | 0–3800 darbe/dk |
| Uç Girişi | 1/4" Hex |
| Çalışma Tipi | Akülü |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ