Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GWS 12V-76 Akülü Taşlama SOLO 06019F2000
| Kategori | : | Akülü Taşlama & Polisaj Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06019F2000 |
| Birim fiyatı | : | ₺5.761,91 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺5.589,05 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GWS 12V-76 Solo Makine (Akü ve Şarj cihazı yoktur) 06019F2000
GWS 12V-76; ultra kompakt yapısı ve kömürsüz motoru ile dar alanlarda hızlı kesim ve taşlama işlemleri için geliştirilmiş profesyonel akülü mini taşlama makinesidir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GWS 12V-76 |
| Voltaj | 12V |
| Disk Çapı | 76 mm |
| Boşta Devir | ≈ 19.500 dev/dk |
| Ağırlık | ≈ 0.9 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ