Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GHO 12V-20 (Solo) Akülü Planya 06015A7000
| Kategori | : | Akülü Planya Makinaları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 06015A7000 |
| Birim fiyatı | : | ₺10.810,80 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺10.486,48 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GHO 12V-20 (Solo) Akülü Planya 06015A7000
GHO 12V-20; kompakt yapısı ve kömürsüz motor teknolojisi ile dar alanlarda yüksek hassasiyetli planyalama işlemleri sunan profesyonel akülü planya makinesidir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GHO 12V-20 |
| Voltaj | 12V |
| Planya Genişliği | 56 mm |
| Talaş Kaldırma | 0 – 2 mm |
| Devir Sayısı | 14.500 dev/dk |
| Ağırlık | ≈ 1.5 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ