Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GSA 12V-14 (Solo) Akülü Panter Testere Makinesi 060164L902
| Kategori | : | Akülü Panter Testereler |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 060164L902 |
| Birim fiyatı | : | ₺5.020,40 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺4.869,79 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GSA 12V-14 (Solo) Akülü Panter Testere Makinesi 060164L902
GSA 12V-14; kompakt yapısı ve yüksek kesim performansı ile ahşap, metal ve plastik malzemelerde profesyonel kullanım sunan akülü panter testeredir.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GSA 12V-14 |
| Voltaj | 12V |
| Boşta Devir | 3000 dev/dk |
| Ahşap Kesme | 65 mm |
| Metal Kesme | 65 mm |
| Ağırlık | ≈ 1.2 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ