Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch Professional GBA 18 Volt 5,0 Ah Li-on Akü 1600A002U5
| Kategori | : | Akü & Pil & Şarj Cihazları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 1600A002U5 |
| Birim fiyatı | : | ₺3.091,55 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺2.998,80 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch GBA 18V 5.0Ah Li-Ion Akü 1600A002U5
GBA 18V 5.0Ah; yüksek kapasitesi ile daha uzun çalışma süresi ve güçlü performans sunar. Bosch Professional 18V serisi tüm cihazlarla tam uyumludur.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Ek Bilgiler | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GBA 18V 5.0Ah |
| Voltaj | 18V |
| Kapasite | 5.0 Ah |
| Akü Tipi | Li-Ion |
| Uyumluluk | Bosch Professional 18V Serisi |
| Ağırlık | ≈ 0.62 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ