Sepetinizde ürün var.
Toplam (vergi dahil) ₺56,78
Hızlı Teslimat
Peşin Fiyatına 4 Taksit
-23%
Bosch
Bosch GAL 12V/18V-80 Şarj Cihazı 1600A037CH
| Kategori | : | Akü & Pil & Şarj Cihazları |
| Marka | : | Bosch |
| Stok kodu | : | 1600A037CH |
| Birim fiyatı | : | ₺2.092,86 |
| Kredi Kartına Tek Çekim / Havale & EFT | : | ₺2.030,07 (Havale/EFT %3 indirimli) |
Bosch Professional GAL 12V/18V-80 Şarj Cihazı 1600A037CH
GAL 12V/18V-80; 8A hızlı şarj akımı ve çift voltaj desteği ile Bosch 12V ve 18V aküler için hızlı, güvenli ve profesyonel şarj çözümü sunar.
| Genel Özellikler | BOSCH |
| Kullanım Alanları | BOSCH |
| Avantajlar | BOSCH |
| Paket İçeriği | BOSCH |
| Teknik Özellikler | BOSCH |
| Model | GAL 12V/18V-80 |
| Şarj Voltajı | 10.8 – 18 V |
| Şarj Akımı | 8 A |
| Şarj Süresi | ≈ 46 dk (5.5Ah) |
| Ağırlık | ≈ 0.65 kg |
BENZER ÜRÜNLER
WHATSAPP DESTEK
+90 531 285 42 73
ÇAĞRI MERKEZİ
08504800130
info@nalburexpress.com
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL sertifikası ile %100 güvenli alışveriş
Kredi Kartına Taksit
Kredi kartlarınıza taksit avantajı!
Havale ile Ödeme
Banka havalesi ile hızlı ve Kolay Ödeme imkanı!
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ